obratites_pozjeНастоянка личинок воскової молі розфасована в тару ємністю – 1л та 0,5л

Замовити настоянку можете у бджоляра Володимира Петровича
Ціна цілющого настою 2022 року:

  • 1000 грн/літр.
  • 500 грн/0,5 літра.

Наша пасіка знаходиться на екологічно чистій території в Харківській області (100 км від Харкова), яка нараховує близько 160-ти бджолосімей. На воскових рамках наших бджілок ми вирощуємо цілющі личинки воскової молі.

Восковая моль

Застосування воскової молі для боротьби з туберкульозом

Туберкульоз – це поширене інфекційне захворювання в світі, яке лікується за допомогою багатьох препаратів, але найефективніший – це воскова міль. Вона володіє унікальним ферментом – церраза .

Фермент церраза, за допомогою якого личинка воскової молі перетравлює віск, ефективно розчиняє жировоскову складову оболонки мікробактерії туберкульозу та позбавляє її природного захисту. Це дозволяє використовувати настоянку воскової молі для боротьби з туберкульозом і багатьма іншими хворобами (читайте нижче).

Основна проблема лікування туберкульозу – це міцно захищена оболонной туберкульозна паличка. Її практично неможливо знищити фармацевтичними препаратами. Але саме завдяки ферменту воскової молі, яка здатна розчинити сам віск, знищує цю міцно захищену оболонку туберкульозної палички.

Ще в XVII столітті екстракт личинок воскової молі використовували для лікування хворих серцево-судинних та легеневих захворювань.

Приготування настойки воскової молі

Для того щоб зробити цю чудодійну настоянку потрібно личинки воскової молі вкинути у баночку з медичним спиртом 80% (200:1000 мл). Настоювати потрібно 2 тижні, і періодично збовтувати. Після цього настоянка готова до вживання.

Розмір личинок до 1,5 см. У ній має бути чорна крапка. Саме вона має фермент церраза.

Це єдина комаха, яка може в житті розчинити віск до амінокислот за допомогою ферменту церраза. Тому вона і настільки ефективна в боротьбі з туберкульозом.

Воскова міль – це єдиний унікальний препарат для виходу з інсульту, після інфаркту, вона поліпшує кровообіг .

Її використовують в наступних сферах медицини:

1. Фтизіатрія – разом з основним лікуванням використання екстракту дозволяє вилікувати туберкульоз, сприяє загоєнню рубців і ранок;
2. Пульманологія – компонент ефективний при таких захворюваннях як: алергія (респіраторна), хронічний бронхіт, пневмонії, астма, бронхоектатична хвороба тощо; 3. Кардіологія – для хворих з проблемами серця немає засобу краще, ніж настоянка на личинках воскової молі. Вона дозволяє впоратися з багатьма хворобами або посприяти відновного періоду. Інфаркт міокарда, вроджені вади серця, міокардити, тахікардія, аритмія, ішемічна хвороба та інші захворювання після застосування екстракту більше не турбують людину;
4. Педіатрія – через кілька днів застосування настоянки воскової молі діти перестають кашляти, хронічні та гострі бронхо-легеневі недуги відступають або слабшають, запобігають неврози, імунітет міцніє, анемія не страшна, а зростання і загальний розвиток людини тільки поліпшуються;
5. Хірургія – даний екстракт корисний у післяопераційний період, коли хворі відновлюються після хірургічного втручання;
6. Гематологія – настоянка дозволяє заповнити недолік крові при анемії та інших недугах, пов’язаних з кров’ю;
7. Гастроентерологія – використання настоянки воскової молі благотворно впливає на пацієнтів з гепатитами, виразками, холециститом, гастритом, панкреатитом, колітом;
8. Імунологія – цей компонент використовується для запобігання імунодефіциту і загальної адаптації організму;
9. Гінекологія та андрологія – допомагає при слабкій статевої активності (збільшує потенцію), допомагає при патологічної вагітності, нейтралізує більшу частину симптомів при кліматичному синдромі;
10. Геронтологія – настоянка робить наше тіло і внутрішні органи стійкими до старіння, благотворно впливає на захворювання, пов’язані з віком, не дозволяє нам постаріти завчасно;
11. Спортивна медицина – екстракт активно використовують при підготовці спортсменів до великих навантажень ( змагання, чемпіонати).

Оскільки воскова міль є чи не єдиним комахою, яка може переробляти віск, то і оболонку хвороботворних туберкульозних бактерій також може без особливих проблем зруйнувати. Правда, навіть такі колосальні досягнення не допомогли йому і сучасним дослідникам отримати вакцину від даного захворювання. Також застосування настоянки воскової молі сприяє загоєнню рубців на легких, каверн, запобігають грибкові недуги легень і т.д. Цей компонент значно покращує дренажну функцію бронхів і ефективно захищає органи дихання.

Ще одним чудодійною властивістю даного компонента є те, що жінки з ослабленою дітородної функцією після його прийому вагітніли, а чоловічі сперматозоїди ставали активніше. У свій час апітерапевт Е.А. Лудянскій шляхом практичних досліджень виявив, що позитивний ефект застосування настоянки воскової молі помітний вже через два тижні після початку лікування.

Разом з цим значно поліпшується обмін речовин в організмі людини, знижується відкладення жирів, знижується рівень цукру і холестерину. Також як і багато речовини бджолиного виробництва компонент на основі личинок вогнівки має широкий спектр дій. Його застосовують як противірусного і антибактеріального препарату. Остання якість досягається за рахунок вмісту в екстракті великої кількості біофлаваноїдів і амінокислот. Застосування настоянки воскової молі рекомендується і в профілактичних цілях, як протівогріпповое засіб. Крім цього настоянка протистоїть такого захворювання як тромбофлебіт.

Споживають настоянку у розрахунку п’ять – сім крапель на десять кілограмів ваги людини. Для профілактики зазначену дозу слід приймати один раз на день, при захворюваннях – два – три рази на день. При важких запущених хворобах дозу збільшують до десяти крапель на десять кілограмів ваги людини. Настоянку личинок воскової молі необхідно споживати без перерви до повного одужання. Дітям до шістнадцяти років кількість крапель має відповідати кількості років. Курс лікування 21 день, потім перерва 21 день.

Ключові фрази для пошуку: Настоянка воскової молі, Настойка восковой моли, екстракт личинок воскової молі, экстракт личинок восковой моли Киев, экстракт личинок восковой моли, восковая моль Харьков, восковая моль, восковая моль купить, восковая моль Киев, Настойка восковой моли Киев, Настойка восковой моли, Настойка восковой моли Харьков, Настойка восковой моли купить, Настойка восковой моли 2013, Настойка восковой моли 2013 год, Настойка восковой моли рецерты, Настойка восковой моли лечение, для чего нужна Настойка восковой моли, как принимать Настойку восковой моли, Настойка восковой моли Украина, огневка, огньовка, настоянка восковоЇ молі лікування, Пчелиная огневка (восковая моль), восковая моль, настойка личинок восковой моли продажа цена в Донецке, как выращивать личинки восковой моли, настойка личинок восковой моли где можно купить в донецке, настойка личинок восковой моли, где можно купить экстракт из личинок восковой моли в Николаеве, Экстракт личинок восковой моли цена в Украине, настойка восковой моли отзывы, восковая моль купить в украине, настойка воскових личинок, настойка воскових личинок харьков, настойка воскових личинок севастополь, настойка воскових личинок киев, настойка воскових личинок львов

Один комментарий к “Настоянка воскової молі/ Настойка восковой моли”

Обсуждение закрыто.